Sök

770 träffaralla sidor inom Kontakter

  • Biståndshandläggare socialförvaltningen

    | Webbsida, Kontakter

    Biståndshandläggare socialförvaltningen - Biståndshandläggare socialförvaltningen - Telefontider Inga speciella telefontider. LSS/socialpsykiatri 0505-172 86 - Norra 0505-171 36, Norra Karlsborg (norr om Hantverkaregatan ...

  • Sofia Andersson

    | Webbsida, Kontakter

    Sofia Andersson - Sofia Andersson - Rektor - 0505-17393 - sofia.andersson@karlsborg.se - Kontakt - Karlsborgs kommun - Storgatan 16 - 546 82 Karlsborg - Telefon: 0505-170 00 - E-post: kommun@karlsborg.se - Fakturaadress: - Karlsborgs kommun - Ekonomienheten ...

  • Mattias Munkstedt

    | Webbsida, Kontakter

    Mattias Munkstedt - Mattias Munkstedt - Anhörigsamordnare, enhetschef öppna verksamheter och dagverksamhet - 0505-17017 - mattias.munkstedt@karlsborg.se - Kontakt - Karlsborgs kommun - Storgatan 16 - 546 82 Karlsborg - Telefon: 0505-170 00 ...

  • Familjecentralen Björken

    | Webbsida, Kontakter

    Familjecentralen Björken - Familjecentralen Björken - Telefon 0505-172 90 E-post familjecentralen@karlsborg.se Besöksadress Björkstigen 2 Öppettider Öppettiderna kan variera under pandemin. Kontakta Familjecentralen för ...

  • Elin Sahlberg

    | Webbsida, Kontakter

    Elin Sahlberg - Elin Sahlberg - IFO chef - 0505-17137 - elin.sahlberg@karlsborg.se - Kontakt - Karlsborgs kommun - Storgatan 16 - 546 82 Karlsborg - Telefon: 0505-170 00 - E-post: kommun@karlsborg.se - Fakturaadress: - Karlsborgs kommun - Ekonomienheten ...

  • KLF - Ekonomienheten

    | Webbsida, Kontakter

    KLF - Ekonomienheten - Ekonomienheten - E-post ekonomienheten@karlsborg.se Besöksadress Storgatan 16, Karlsborg - Organisationsnummer: - 212000-1629 Postadress Karlsborgs kommun - Ekonomienheten - 546 82 Karlsborg Hitta hit - Kontakt - Karlsborgs ...

  • Johan Almgren

    | Webbsida, Kontakter

    Johan Almgren - Johan Almgren - Näringslivsutvecklare - 070-199 22 40 - johan.almgren@karlsborg.se - Kontakt - Karlsborgs kommun - Storgatan 16 - 546 82 Karlsborg - Telefon: 0505-170 00 - E-post: kommun@karlsborg.se - Fakturaadress: - Karlsborgs ...

  • VA-chef Mikael Jonsson

    | Webbsida, Kontakter

    Mikael Jonsson - Mikael Jonsson - VA-chef - 0504-18136 - mikael.jonsson@tibro.se - Kontakt - Karlsborgs kommun - Storgatan 16 - 546 82 Karlsborg - Telefon: 0505-170 00 - E-post: kommun@karlsborg.se - Fakturaadress: - Karlsborgs kommun - Ekonomienheten ...

  • Anders Utsten

    | Webbsida, Kontakter

    Anders Utsten - Anders Utsten - Arbetsledare 1 - 0505-17094 - anders.utsten@karlsborg.se - Kontakt - Karlsborgs kommun - Storgatan 16 - 546 82 Karlsborg - Telefon: 0505-170 00 - E-post: kommun@karlsborg.se - Fakturaadress: - Karlsborgs kommun - Ekonomienheten ...

  • Josefine Lindroth

    | Webbsida, Kontakter

    Josefine Lindroth - Josefine Lindroth - Arbetsmarknadskonsulent - 0505-17102 - josefine.lindroth@karlsborg.se - Kontakt - Karlsborgs kommun - Storgatan 16 - 546 82 Karlsborg - Telefon: 0505-170 00 - E-post: kommun@karlsborg.se - Fakturaadress: - Karlsborgs ...